Twoi pracownicy

pokochają to miejsce

Wszystko na miejscu: sklepy,
przedszkole, siłownia, restauracja,
bank i wiele innych

Twoi pracownicy
będą chcieli pracować tutaj – u Ciebie

 

W komfortowych warunkach, w biurze, gdzie latem jest przyjemnie chłodno, a zimą ciepło. Gdzie przerwę w pracy spędza się przed biurem, w otoczeniu zieleni i świeżego powietrza.

Nie samą pracą jednak człowiek żyje, więc dodatkowym atutem jest przyjazne otoczenie, pełne dodatkowych atrakcji i udogodnień.

 

Każdy chce pracować tam, gdzie można łatwo i szybko dojechać, bez względu na to, czy ma się samochód, czy korzysta z komunikacji miejskiej lub roweru.

Opieka nad najmłodszymi w żłobku i przedszkolu

 

Teraz trasa do przedszkola i pracy, to jedna i ta sama droga. Oszczędność czasu, unikanie niepotrzebnych korków i dziecko pod ręką.

silownia-w-opolu

Zadbasz o formę
w fitness clubie

 

Wystarczy chwila by móc zacząć ćwiczyć.
W przerwie pracy, przed pracą lub po pracy – teraz to tylko kwestia chęci, a nie możliwości.

 

Atlantis Office – bez dojazdów, bez korków, wszystko na miejscu.

miejsce-na-spotkanie-biznesowe-opole

Lunch z klientem by uczcić lub omówić kolejny biznes?

 

Nie musisz przerywać pracy na dłużej niż to konieczne. W Atlantis Office wystarczy zjechać windą i przejść kilka kroków, by móc z klientem usiąść wygodnie przy kawie lub przy lunchu biznesowym omówić istotne kwestie.

atlantis-office-opole
nowoczesne-biura-opole

Obecnie powstaje wiele biur pod wynajem. Jednak tylko w Atlantis Office są warunki godne Twojego biznesu. Dbamy nie tylko o czystość i sprawność techniczną budynku, dla nas liczy się komfort i przyjemność z pracy dla Ciebie i Twoich pracowników.

 

Biura są wszędzie –
takie, tylko tutaj!